V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 9x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1947x)
Sestava - Domácí (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Hovorka Marek, Hrstka Marek, Košík Josef, Němec Tomáš, Sova Pavel, Skočdopole Pavel, Pohanka Lukáš, Pánek Milan
Sestava - Hosté (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Brunclík Josef, Bukovič Michal, Heblík Lukáš, Forman ml. Robert, Chaloupský Lukáš, Krejčík Roman, Kasal Leoš, Rajnet Jan, Munzar David
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 18.12.2017
Vstup do utkání byl z naší strany velmi aktivní. Několik ložených šancí ale vychytal brankář Přelouče. Hosté ustáli náš úvodní nápor a po individuálních chybách naší obrany se jim podařilo vstřelit dvě rychlé branky. V tu chvíli se naše hra úplně vytratila. Soupeři narostlo sebevědomí a rychlým presingem nám tížili rozehrávku. Velmi důležitou branku do poločasu na 3:3 vstřelil po chybné rozehrávce hostující obrany Sova. Branka nás zase vrátila do hry. Druhý poločas jsme se vrátili ke hře, kterou jsem se prezentovali na začátku prvního poločasu. Podařilo se nám vstřelit dvě branky v rychlém sledu a odskočit tak soupeři na rozdíl dvou branek. Hostům se v závěru podařilo ještě utkání zdramatizovat, kdy se dotáhli na rozdíl jediné branky. Naštěstí z posledního útoky nastřelili pouze tyč, a tak všechny 3 body zůstaly doma.
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 11.12.2017
Do třetího utkání jsme vstoupili nezvykle vlažně. První desetiminutovka to připomínalo styl zaparkuj autobus a koukej, co se stane. Snad bez nadsázky 6 ložených šancí pro soupeře v tak krátkém čase jsme ještě nezažili, avšak brankář nás v utkání držel opravdu skvělýma zákrokama. My jsme se dostali ojediněle ke hře, avšak paradoxně byli jsme to my pravě, kdo se ujal velice štastně vedení 1:0. Přibližně ve 12. minutě jsme začali hrát futsal, na který jsme zvyklý a jak nás soupeři znají - aktivně, bez rozpaků, s napadáním a to se nám vyplatilo, kdy domácí obránce zahrál "malou domu" na svého brankáře, ten už nemohl zahrát, a tak byl kuriozní vlastenec na světě. Bohužel pro nás, jsme poté nezachytili dvě pěkné individuální (opravdu pohledné) akce soupeře a inkasovali jsme na 2:1. 7 minut před koncem jsme si museli vzít "time-out" - opět ve správnou dobu, jelikož od té doby jsme začali diktovat tempo hry. Po krásné akci do protipohybu brankáře vyrovnal Kasal svoji dělovkou a když po výhozu golmana na Chaloupského zvyšoval právě onen jmenovaný,tak jsme měli opět jsme měli utkání ve svých rukách a diktovali jsme tempo hry. Bohužel nás do poločasu srazila chyba, kdy náš obránce namazal útočníkovi FKL a ten se nemýlil. 3:3 - poločas. Druhý poločas jsme měli my více šancí, břevno a tyčka ze začátku zachránila soupeře. I oni měli tlak, kdy opět obrana s brankářem drželi pěvně, bohužel vynikající střela z poza našeho obránce už skončila v naší síti 4:3, když poté skončila další na 5:3, tak to nevypadalo dobře.Zápletka nastala asi 8 minut před koncem, když z naší aktivní hry plynuly fauly pro soupeře a my z akumulovaného kopu zásluhou Munzara snížili na 5:4. Závěr byl neuvěřitelný z mého pohledu, jelikož během 5 minut to byl futsal nahoru - dolu. Šance střídala šanci, avšak střelci na obou stranách je nevužili, když tu faulovali opět domácí - Munzar si opět vzal na starost akumulovaný kop, bohužel neproměnil. Poté Forman nastřelil tyč a když doslova v poslední sekundě po krásné kombinaci nastřelil tyč i Krejčík, tak body nám nebyly ani pro tentokrát souzeny...Třetí utkání, které jsme odehráli a třetí, kde jsme měli bodovat. Jsou to pro nás opravdu kruté ztráty až to bolí kolikrát až moc. Soupeři děkujeme za dobrou hru, rozhodčí téže férový, osobně si myslím, že fanoušci při našich utkání se nemohou nudit. Jen hala v Kolíně by měla přemalovat čáry na futsal, je to jedna velká tragedie - na oranžový podklad namalovat oranžový čáry, jsem ještě neviděl, tak snad se dočkají i tam:)