V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 16x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2457x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Barták Filip, Bukovič Michal, Brunclík Josef, Munzar David, Kasal Leoš, Heblík Lukáš, Forman ml. Robert, Krejčík Roman, Chaloupský Lukáš, Rajnet Jan
Sestava - Hosté (SKP Kolín "B")
Pluhař Michal, Zach Martin, Moravec Milan, Škopek Michal, Vyhnánek Adam, Jehlička Aleš, Kudláček Michal
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 04.12.2017
Náš premiérový domácí zápas v naší historii klubu nedopadl, tak jak jsme si představovali. I když jsme znali sílu "SKP" chtěli jsme je potrápit, což se stalo. Od úvodních monut jsme byli iniciátoři hry, měli jsme více šancí i loženek, bohužel po střelách Formana, Munzara, Brunclíka či Chaloupského se žádná neujala a v bráně hostujícícho mužstva kraloval brankář. I hosté měli pár slibných šancí, které naše defenzíva v čele s Heblíkem, Munzarem a Kasalem a brankářem Václavkem zvládla - více či méně bez potíží. Ve 13 minutě hosté faulovali na pomezí 9 metrů od brány. K balonu se postavil Heblík - zakončil po zemi k tyči a vedli jsme 1:0. Bohužel po dalším vytrvalém našem tlaku jsme nedokázali vsítit žádný jiný gól a naopak soupeř dvěma slepenýma góly obrátil vývoj utkání v prvním poločase. II. poločas začal jak skončil - opět jsme měli více ze hry, k naší smůle zkrátka nám to tam prostě nepadlo ani po akci Bukoviče nebo Rajneta. Na závěrečnou power - play jsme vyslali do hry 5 útočících hráčů, ale opět štěstí při nás nestálo, když jsme trefili jen 2x brankovou konstrukci.....Naopak v poslední minutě završili gólem chlapi z SKP Kolín "B". V tomto utkání jsme si rozhodně zasloužili bodovat - ne-li za 3 body, avšak sport je někdy krutý. Díky rozhodčím za bezproblémový zápas, tak i mužstvu SKP Kolín "B". My doufáme, že naší střeleckou neefektivnost prolomíme v dalším zápase proti mužstvu FK Libodřice!
Report k utkání (SKP Kolín "B") - Lubomír Velčovský / 05.12.2017
Domácí mladíci začali skutečně velmi aktivně a po celou dobu prvního poločasu využívali své početní přesili. Napadali nás v rozehře, ale gólově se prosadili jen jednou. Přestože obranu několikrát překonali, tak na Pluhyho v brance nevyzráli. My do konce poločasu otočili výsledek, za zmínku stojí parádní volej do šibenice od Kudlase. Druhý poločas byl v podobné režii. Domácí se snažili, ale v určitých fázích hry rozhodla přeci jen zkušenost a na závěr jsme přidali po pěkné kombinaci další branku. Juniors se určitě bude zlepšovat a Libodřice to nebudou mít jednoduché.