V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 9x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2033x)
Sestava - Domácí (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Sova Pavel, Němec Tomáš, Skočdopole Pavel, Pohanka Lukáš, Košík Josef
Sestava - Hosté (Baník Chvaletice "B")
Skřivánek Michael, Brunclík Jan, Černý Jan, Doležal Petr, Hrečín Jonáš, Kuch Jiří, Kosprt Pavel, Mařata Filip, Novotný Vladimír
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 28.11.2017
Do dalšího utkání jsme nastoupili znovu v oslabené sestavě. Oproti poslednímu zápasu navíc chyběl Hrstka, ale do sestavy se vrátil střelec Sova, což se ukázalo jako klíčové. První domácí utkání jsem začali dobře. Vypracovali jsme si řadu gólových šancí, které vždy zastavil hostující brankář. Hra se začala vyrovnávat, z čehož pramenily dvě slepené branky hostů. V tu chvíli se naše hra úplně vytratila. Naštěstí se nám do poločasu podařilo vstřelit kontaktní gól. Druhý poločas byl scela v naší režii. Díky průnikům Sovy a Dittricha jsem soupeře dostávali pod tlak. Oba v utkání vstřelili dvě branky a výrazně tak pomohli k zisku tří bodů. Vyzdvihnout za svůj výkon si zaslouží také mladý Němec, který za celý zápas neprohrál snad jediný souboj a neúnavně podporval útok.