7 Hero Team Kolín 12 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 18x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 532x)
• Šulc Marek
Sestava - Domácí (N.P.C. Kutná Hora "B")
Zajíc Jan, Březina Martin, Jeřábek Radim, Mukařovský David, Němec Josef, Piskač Vít, Růžička Jan, Šibrava Daniel, Šimůnek Marek
Sestava - Hosté (TJ Nučice)
Rybák Tomáš, Chromý Matěj, Kočí Dominik, Hervert Jakub, Pačes Petr, Vedral Jan, Šulc Marek, Souček Jiří
Report k utkání (N.P.C. Kutná Hora "B") - Miroslav Šibrava / 30.11.2017
Začátek utkání nám vyšel náramně 1:0. V prvnim poločase jsme drželi se soupeřem krok ve druhém se projevila zkušenost hostujícího týmu. V brance musel být vidět rozdil jelikož náš brankář tam stál možná podruhé v životě přesto podal solidní výkon za který Zajdovi děkujeme. Nevím co nám soupeř vrací, jelikož jsme nové mužstvo které odehrálo teprve druhé utkání. Za loňskou kontumaci s naším A mužstvem opravdu nemůžeme.Soupeř brečí na nesprávném rameni.Naše B muzstvo zatím nepodává stabilní výkony,ale jsou tam pasáže na kterých se dá stavět. Určitě náš výkon půjde časem nahoru.
Report k utkání (TJ Nučice) - Jan Vedral / 27.11.2017
I přestože domácí vedli 1:0, tak jsme byli celý zápas lepším týmem a převyšovali jsme Kutnou Horu ve všech ohledech. Hlavní rozdíl byl v brankářích a v efektivitě. Nás podržel několika zákroky Tomáš Rybák a v útoku řádil Marek Šulc, který vstřelil celkem šest branek. Mohl jsme vstřelit i více branek, ale ve druhém poločase jsme se hlavně kamarádili s míčem a zkoušeli nové finty. Soupeři jsme tak vrátili kontumační porážku z poháru z loňského roku, kdy jsme byli vyřazeni administrativní chybou, i přestože jsme v utkání vyhráli a měli postoupit.