V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 9x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2347x)
Sestava - Domácí (Baník Chvaletice "B")
Hývl Lukáš, Brunclík Jan, Doležal Petr, Herman Lukáš, Roubíček Radim, Novotný Vladimír, Molnár Marek, Mařata Filip, Kuch Jiří, Hrečín Jonáš
Sestava - Hosté (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Bukovič Michal, Černík Jakub, Chaloupský Lukáš, Munzar David, Heblík Lukáš, Brunclík Josef, Rajnet Jan, Forman ml. Robert, Kasal Leoš, Krejčík Roman
Report k utkání (Baník Chvaletice "B")
- Nevyplněno
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 19.11.2017
První historický zápas Junioři sehráli ve Chvaleticích s místní rezervou. Juniorům chyběli bohužel 3 zranění hráči, a tak se nás sešlo 11. Se dvěma čtyřkama jsme odehráli z mého pohledu kvalitní futsalový zápas. Leč jsme nad soupeřem nevyhráli. První gól zaznamenali domácí tým po špatné rozehrávce obránce následoval faul v pokutovém území, byla zapískána penalta a střelec Chvaletic se nemýlil 1:0. Tento stav nevydržel dlouho, protože po krásné akci s narážečkou uklízel do poloprázdné brány Jakub Černík 1:1. Minutu před koncem dostali Junioři "šatňáka" neboli po našem rohu vyhodil domácí brankář přes celé hřiště po střele útočníka Chvaletic, brankář Václavek skvěle vyrazil, ke smůle nás k druhému hráči ze Chvaletic. 2:1. poločasový výsledek. Nic jsme nevzdávali. 3 minuty po začátku druhého poločasu po chybě brankáře s obráncem zavěšoval hlavou opět hráč Chvaletic. 3:1. Minutu po té jsme korigovali skvěle rozehraným rohem po trase Chaloupský-Forman, kde právě druhý jmenovaný zavěsil skvělě pod tyčku a stav 3:2. I když jsme měli 20 minut na gol, bohužel jsme ho nedali, a tak po dobrém PRVNÍM uktání v HISTORII našeho klubu si odvážíme porážku 3:2. Mužstvo chválím od brankáře až po útok. Není se za, co stydět, doufám, že za 14 dní předvedeme ještě lepší výkon na domácí půdě proti SKP Kolín "B". A urveme pro sebe první body. Soupeři díky za bezproblémový zápas. Rozhodčí také dobře zapískali. Tudíž za 14 dní proti SKP Kolín "B" v premiérovém utkání doma! S pozdravem, předseda Petr Václavek.