V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 15x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1950x)
Sestava - Domácí (Borky liga)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Homba Jiří, Javůrek Michal, Křížek Filip, Mbemba Joel, Váňa Štěpán, Vraný David
Sestava - Hosté (FC Mazáci Přelouč)
Záruba Marek, Hajn David, Novák Jakub, Rokyta Václav, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Dlask Daniel, Machač David, Šimon Jakub, Janecký Josef, Capay Libor, Jirka Michal, Machačný Luboš
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 27.02.2018
Do utkání proti Přelouči jsme vstoupili se snahou odčinit debakl s předchozího vzájemného střetnutí, ale hosté byli favoritem, protože jsme nebyli v plné sestavě a oni navíc hráli s vidinou, že když zvítězí, tak budou mistry. Úvod utkání nám vyšel, jak dlouho ne. Než se hosté rozkoukali, měli jsme několik dobrých střel a i přes neproměněnou penaltu za stavu 1:0 pro nás, jsme si rychle vypracovali vedení 3:0. Pak si Přelouč vzala time-out, což je nakoplo a nás položilo. Soupeř začal hrát lépe a důrazněji a brzy snížil na rozdíl jediné branky a po neuhlídaném rohu i vyrovnal. V druhé půli už soupeř trestal naše chyby a postupně si vypracoval náskok 6:3. Poté jsme zásluhou Jirky Homby ze dvou penalt po 6. faulu snížili na rozdíl jediné branky, ale v závěru jsme opět nedůrazně bránili roh a hosté dali střelou z blízka v utkání čtyřbrankového Janeckého poslední gol na 7:5. I přes prohru musím tým pochválit, protože jsme odehráli dobré utkání s kvalitním soupeřem. Škoda, že jsme neudrželi v 1. půli vedení déle, průběh mohl být jiný. Pozitivní v tomto kole bylo, že Krampol prohrál v Řečanech, takže máme šanci v posledním zápase získat ve vzájemném souboji konečné 4. místo. Závěrem gratulace Přelouči k mistrovskému titulu. Za Borky Marek Cimpl
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 27.02.2018
Ještě před zápasem mi vedoucí domácího týmu Jirka Gač gratuloval k titulu. Říkal jsem mu, že ještě není nic rozhodnutého, že je v první řadě musíme porazit. Přestože domácích hráčů bylo málo, tak první poločas vůbec nenasvědčoval tomu, že bychom si v tomto zápase měli s předstihem zajistit první místo. Do utkání jsme totiž nastoupili ne jako mistři ligy, ale rovnou jako mistři světa. Asi jsme si mysleli, že proti početně slabšímu soupeři to půjde samo, proto jsme vymýšleli nesmyslné kličky a přihrávky, hráli alibisticky, za což nás soupeř potrestal třemi góly. Mohlo být i hůř, jenže Záruba naštěstí sporně nařízenou penaltu chytil. Po třetím gólu jsme si vzali time-out, vynadali si a šli na hřiště s cílem utkání zlomit. Hned v prvním střídání jsme dali dva góly, vyrovnat jsme stihli ještě do poločasové přestávky. Po pauze jsme pak pokračovali ve zlepšeném výkonu a otočili skóre na 6:3. To už vypadalo, že si výhru v pohodě pohlídáme. V koncentraci jsme ale polevili a v závěru domácím následně dovolili snížit až na 6:5. Drama se ale nekonalo, prakticky hned po rozehrávce jsme přidali sedmý gól, kterým jsme tak podtrhli naše vítězství v utkání i v celé soutěži. Troufám si říct, že letos jsme si pro titul došli zcela zaslouženě. Za celou sezonu jsme prohráli pouze jednou těsně v derby se Startipem, jinak jsme po zbytek soutěže šlapali jak hodinky. Za předvedené výkony a přístup chválím celý tým. Ostatním týmům díky za velice slušné zápasy, stejně tak i rozhodčím.