7 FC Real Kolín "B" 2 0
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 15x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 403x)
Sestava - Domácí (N.P.C. Kutná Hora)
Cink Zdeněk, Biroš Martin, Havlíček Martin, Jeřábek Radim, Mukařovský David, Pacák Martin, Piskač Vít, Růžička Jan, Vojtíšek Matěj, Vokoun Lukáš, Kalfiřt Filip
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Jirkovský Zdeněk, Kasal Matěj, Lev Lukáš, Kopáček Václav, Křelina Libor, Křelina Lukáš
Report k utkání (N.P.C. Kutná Hora)
- Nevyplněno
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 23.02.2018
Do zápasu s NPC jsme do malé, kluzké kutnohorské haly odjeli pouze se dvěma hráči na střídání zatímco domácí se sešli kompletní. V tomto zápase jsme chtěli zvítězit a příští týden si zahrát o titul. Co se ale stalo v prvním poločase jsem za celou futsalovou kariéru nezažil. Vybrat si tolik smůly během 25minut snad ani nejde. Po rozpačitém začátku jsme postupem času převzali otěže hry a vyprodukovávali si jednu šanci za druhou. Nicméně domácí brankář podal fantastický výkon a navíc měl dobře postavenou branku jelikož jsme v první poločase 5x nastřelili brankovou konstrukci. Po zahraném signálu se nám podařilo vstřelit alespoň jednu branku a tak skončil i první poločas. V druhém jsme chtěli pokračovat v aktivní hře a přidat další branky. Domácí byli ale proti a výrazně zlepšeným výkonem se domácím podařilo vyrovnat. Od tohoto momentu bylo hráčů NPC plné hřiště a jejich pohyb nám dělal výrazné problémy. My jsme pokračovali v nastaveném trendu z prvního poločasu a přidali další dvě břevna. Za naší špatnou koncovku přišel trest 2:1. Prakticky z rozehrávky jsme dokázali vyrovnat zásluhou Kasala a chvíli na to přidal na 2:3 Kopáček. Bohužel od tohoto momentu nám došel kyslík a byla na nás vidět únava, navíc po náhodném odrazu domácí dokázali vyrovnat na 3:3. Poté jsme všechny síly vložili do útoku a z toho pramenily i okénka v obraně, z jednoho z nich dokázali domácí vsítit další branku. Na závěr jsme zkusili powerplay při které jsme obdželi na 5:3. Prohra nás hodně mrzí, jelikož vidina titulu je v nedohlednu. Musíme věřit v to, že Mazáci o víkendu prohrají. Našim borcům nemůžu nic vytknout, jelikož jsme se snažili vyhrát do poslední vteřiny, ale bohužel štěstí ve čtvrtek nestálo na naší straně. Domácím gratulujeme a musíme upřímně říci, že druhý poločas byli nad naše síly. Za FCVB Libor Křelina