V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 3x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1959x)
Sestava - Domácí (FC Mazáci Přelouč)
Záruba Marek, Jirka Michal, Machačný Luboš, Janecký Josef, Machač David, Šimon Jakub, Dlask Daniel, Jedlička Martin, Vančura Václav, Pokorný Jan, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub
Sestava - Hosté (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Tichý Martin, Bank Filip, Hostinský Lukáš, Haupt Ondřej, Ludvíček Filip, Rozsévač Michal, Tichý Šimon, Živný Lukáš
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 20.02.2018
Do zápasu s Řečany jsme šli prakticky v nejsilnější možné sestavě, chyběl nám pouze Cápay a na poslední chvíli vypadl i nemocný Sůra. I tak jsme ale náročný zápas zvládli. Od prvních minut se hrálo na krev, ani jeden tým nechtěl tomu druhému pustit ani centimetr volného prostoru. Díky tomu tak nebylo moc velkých šancí, protože oba mančafty pozorně bránily. Do vedení se v 10. minutě dostali hosté tvrdou Bankovou střelou, nám se však naštěstí podařilo okamžitě vyrovnat, což bylo pro další vývoj hodně důležité. Prvními dvěma góly se navíc už tak slušné tempo zápasu ještě zvedlo. To vyhovovalo vzhledem k šířce kádru spíš nám, neboť na hráčích Řečan bylo ke konci poločasu vidět, že toho mají už plné zuby. Těsně před přestávkou jsme pak otočili skóre na svou stranu, když se po pěkném uvolnění Hajna trefil nekompromisní bombou pod víko Janecký. Gól do šatny nám psychicky pomohl, jenže na začátku druhé půle jsme v rozehrávce udělali několik zbytečných chyb, kterými jsme nervózně hrající Řečany vrátili do hry. S vypětím všech sil a i s trochou štěstí jsme tuhle krizi přestáli a soupeři zasadili důležitý třetí úder, když akci Machačného dotlačil do sítě Dlask. Krátce na to zvýšil na 4:1 Novák a vypadalo to, že jsme odpor Řečan definitivně zlomili a čeká nás klidný konec zápasu. Hosté ale Bankovou skrytou střelou snížili, minutu na to nás však do tříbrankového vedení vrátil pěkným sólem Vančura. Řečanští pak ještě korigovali Živným, další gól ale nepřidali ani při dlouhé hře bez brankáře. Naopak Janecký z brejku udělal šestým gólem tečku za velice slušným utkáním. Řekl bych, že oba týmy podaly výkony na hranici svých sil, což v závěru ocenila i zaplněná hala.
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 20.02.2018
Sešli jsme se téměř kompletní, chyběl pouze zraněný Konečný. Zápas začal opatrně, soupeř víc držel míč a my čekali v hlubokém bloku, se kterým si sice nevěděl moc rady, jenže my jsme si po zisku míče nedokázali ani pořádně nahrát, jako kdyby nikdo nechtěl hrát. Oba týmy se tak v první půli spíše soustředily na bezchybné bránění a moc pohledný futsal se nehrál. Skóre otevřel až tvrdou střelou z úhlu do víka Bank. Bohužel jsme nepochopitelným střídáním při rohu soupeře nabídli Mazákům zadarmo vyrovnání. A aby toho nebylo málo, tak jsme svoje šance neproměnili a ještě dostali ˇšatňáka“. V druhé půlce jsme začali více napadat, z toho pramenily šance na obou stranách. Jediný rozdíl byl v koncovce. Zatímco my jsme se trápili, tak domácím tam spadlo skoro všechno. V závěru jsme se ještě při power play dotáhli na rozdíl dvou branek, ale hned vzápětí domácí zpečetili své zasloužené vítězství brankou na 6:3. Jak jsem psal, zápas moc krásy nenabídl. Hlavně z naší strany to byla fakt bída! Asi jsme se z toho prostě po…. A jinak rozhodčí nic moc. 80:20 pro domácí, fuj, ble, hnus ...