7 FC Real Kolín "B" 2 0
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 3x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 445x)
Sestava - Domácí (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Jirkovský Zdeněk, Kasal Matěj, Kopáček Václav, Křelina Libor, Šindelář Lukáš, Lev Lukáš, Vaňkát Ondřej
Sestava - Hosté (FC Real Kolín)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Homba Jiří, Hradílek Jakub, Javůrek Michal, Mbemba Joel, Puk Martin, Puk Ondřej, Váňa Štěpán
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 20.02.2018
Ve dvanáctém kole jsme narazili na nepříjemný celek Borky Ligy, která má ve svých řadách několik kvalitních a zkušených hráčů. Začátek zápasu začal náporem soupeře, když nás v prvních minutách utkání nepustil do hry a zavřel na naší polovině. Jakmile jsme se ale dokázali z tlaku vymanit, ihned jsme trestali a dostali se do pohodového vedení 3:0. Obrázek hry byl pořád stejný, Borky Liga se snažila individuálně prosazovat, ale na kvalitní obranný val Věšáku nedokázala najít recept. Když už dokázali obranu prolomit, tak v cestě jim stál vynikající Dejmek, který ochraňoval svoji svatyni. Hostům se však skórovat podařilo z rohového kopu, Butabi ale dokázalo znovu reagovat a do druhého poločasu vstupoval s pohodlným náskokem – 5:1. Druhá půle znamenala již jen udržení náskoku a přidání dalších branek, což se podařilo na výbornou a navýšili jsme náskok. Konečný stav utkání 7:2 a plný zisk bodů nás udržuje v boji o titul, který máme stále ve svých rukou. Nyní se všichni hráči soustředí na další duel proti NPC KH, který se odehraje ve čtvrtek. Za FCVB Ondřej Vaňkát
Report k utkání (FC Real Kolín) - Jiří Gač / 21.02.2018
Věšák byl favoritem utkání, ale věřili jsme, že se jim dokážeme minimálně vyrovnat. Ze začátku se nám celkem dařilo, drželi jsme míč a zdálo se, že by jsme mohli jít do vedení. Opak byl pravdou, po jedné naší nepřesné rozehře jsme si dali vlastňák a už se to vezlo. Snažili jsme se sice vyrovnat, ale zároveň jsme nechávali okna v naší obranné hře a zkušeně hrající domácí nás trestali goly z brejků. Když jsme přece vstřelili branku, dokázali dvakrát odpovědět a do šaten se šlo za stavu 1:5 pro Věšák. Druhá půle byla víceméně dohrávací a uzavřela výsledek na stavu 2:7. V sobotu k nám přijede ligový lídr z Přelouče a naším cílem bude dosáhnout lepšího výsledku, než jsme zaznamenali v Přelouči, kde nám domácí nasázeli 12 branek. Soustředíme se spíše na poslední kolo proti Krampolu, kde se pokusíme vybojovat konečné 4. místo. Za Borky Marek CImpl