V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 5x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1902x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Haupt Ondřej, Bank Filip, Hostinský Lukáš, Loužil Martin, Konečný Roman, Zářecký Radek, Tichý Martin, Tichý Šimon, Rozsévač Michal
Sestava - Hosté (Borky liga)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Váňa Štěpán, Hradílek Jakub, Javůrek Michal, Mbemba Joel, Puk Ondřej, Ramšák Marek, Rosendorf Stanislav
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 13.02.2018
Proti Borkám jsme se chtěli udržet v boji o titul, proto jsme do zápasu vstoupili s odhodláním a velkou koncentrací. Sestava se oproti minulému týdnu lehce pozměnila. Od začátku si myslím, že jsme byli mírně lepší. První gól po akci Živného, který utekl všem po lajně, vstřelil Bank do odkryté branky. Druhý gól jsme připadali po dobře rozehraném rohovém kopu. Konečně se probudil i senegalský tygr Loužil a do poločasu předvedl dva dobré zákroky. V druhé půli jsme chtěli pokračovat v dobrém výkonu. Bohužel hned za tři minuty jsme měli 3 fauly a soupeř měl ještě výhodu krátké penalty. K té se postavil očekávaný exekutor penalt Puk, jenže Loužil ho vychytal zátylkem hlavy. Pondělní vyšetření ukázalo, že si z tohoto zákroku odnesl lehký otřes mozku :O, ale statečně chytal dál a na jeho výkonu to nebylo znát. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb a ani faulů, které soupeř potrestal z deseti metrů. Vedení o dvě branky nám zařídil M. Tichý, který individuální akci zakončil střelou na zadní tyč. Klid do konce utkání znovu přidal M. Tichý, který zakončil brejk do prázdné brány. Vítězství se nerodilo lehce, a tak jsme za 3 body rádi. Jsem rád, že po Věšáku se v týmu zlepšila nálady a do derby jdeme jen s mírnou ztrátou na první místo. Jinak derby se hraje v neděli, místo původního termínu v sobotu.
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 14.02.2018
Zatímco Řečany bojují v letošním ročníku o titul, my hrajeme hlavně o to, abychom odvrátili sestupové starosti. Do Řečan jsme jeli v téměř plné sestavě a věřili jsme, že můžeme získat 3 body. Bohužel i v tomto utkání jsme doplatili na náš tradiční problém. Vázne nám kombinace, snažíme se vše uhrát jako jednotlivci a dostáváme laciné branky do otevřené obrany. Úvod utkání byl opatrný a nepřinesl příliš šancí. Jako první se prosadili domácí, když jsme nepochopitelně nezachytili brejk v podstatě přes celé hřiště a ještě jsme nechali soupeře zakončit na zadní tyči do prázdné branky. Pak jsme nevyužili některé dobré šance a soupeř nás za to potrestal střelou po rohu přes obránce na zadní tyč. V 2. půli jsme začali hrát lépe a dostali jsme výhodu pokutového kopu, který bohužel neproměnil Ondra Puk, když trefil brankáře do hlavy. Přesto jsme o chvíli později snížili, když se prosadil Standa Rosendorf. Rozdíl jedné branky ovšem netrval dlouho a domácí šli do vedení 3:1. Nám se sice podařilo opět snížit zásluhou Standy z prodloužené penalty, ale poslední slovo měly Řečany a zaslouženě zvítězily 4:2. Teď nás čeká Věšák a v těžkém utkání se musíme pokusit naplno bodovat, protože ještě nejsme definitivně zachráněni. Závěrem děkuji domácím za dobrý zápas a přeji hodně štěstí do závěru sezony. Za Borky Marek Cimpl