V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 16x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1947x)
Sestava - Domácí (Baník Chvaletice)
Skřivánek Michael, Beránek Milan, Brunclík Jan, Doležal Filip, Mihovský Tomáš, Kuch Jiří, Molnár Marek, Moravec Radek, Sýkora David
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Hruška Daniel, Kasal Matěj, Kovařík Jakub, Křelina Libor, Křelina Lukáš, Šindelář Lukáš, Jirkovský Zdeněk
Report k utkání (Baník Chvaletice)
- Nevyplněno
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 13.02.2018
K dalšímu zápasu jsme zajížděli na horkou půdo do Chvaletic. Utkání začalo krvavým šrámem Lukáše Křeliny, který musel na deset minut ze hry. Než se vrátil, tak Chvaletice vedli 2:0 a s naším celkem to vypadalo bledě. Chyběl nám pohyb a lepší myšlenka v zakončení. V polovině poločasu se nám podařilo snížit zásluhou Kasala, který patičkou usměrnil míč do sítě. Dvě minuty před koncem půle přišlo sporné vyloučení Kovaříka po faulu na domácího utočníka, kterému vystavil stopku u postranní čáry a k udivení všech hráčů hostí rozhodčí vytáhl červenou kartu. Toto oslabení jsme ubránili na výbornou a dokonce jsme dokázali vyrovnat. Šindelář z trestného kopu našel Libora Křelinu a ten za patou rozvlnil síť chvaletické branky. O přestávce jsme změnili taktiku, že necháme domácí hrát a počkáme na ně na obranné půlce. To přineslo ovoce. Nejprve Šindelář a poté i Lukáš Křelina vymetli z protiútoku pavučiny domácímu brankáři. Poslední gól padl po hezké kombinaci do prázdné branky. Myslím, že druhý poločas jsme kontrolovali hru a domácí k ničemu vážnějšímu nepustili. Závěrem bychom chtěli domácím poděkovat za posunutí času začátku zápasu, jelikož všichni naši borci jeli rovnou ze zápasu velkého fotbalu. Za FCVB Lukáš Křelina