7 FC Real Kolín "B" 2 0
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 9x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 505x)
Sestava - Domácí (N.P.C. Kutná Hora)
Cink Zdeněk, Biroš Martin, Havlíček Martin, Jeřábek Radim, Laštovka Lukáš, Mukařovský David, Pacák Martin, Piskač Vít, Růžička Jan
Sestava - Hosté (FC Real Kolín)
Cimpl Marek, Puk Ondřej, Hanuš Jiří, Linhart Matěj, Tafel Radek, Rosendorf Stanislav, Ramšák Marek, Puk Martin, Hradílek Jakub, Javůrek Michal, Váňa Štěpán
Report k utkání (N.P.C. Kutná Hora)
- Nevyplněno
Report k utkání (FC Real Kolín) - Jiří Gač / 29.01.2018
K utkání dalšího kola jsme cestovali do Kutné Hory, kde jsme v souboji s domácím týmem měli jediný cíl a to plně bodovat a odpoutat se od sestupových příček. Pozitivním znakem bylo, že jsme se sešli v podstatě v plné sestavě, což náš plán mělo značně ulehčit. Úvodní desetiminutovka ovšem patřila domácím, kteří si dokázali vypracovat několik dobrých příležitostí po brejkových situacích, ale výsledek byl stále 0:0. Nám se po přečkání tohoto tlaku podařilo vstřelit v 15. a 16. minutě dvě branky a hned to bylo příjemnější. Pak jsme sice nechali soupeře opět útočit, ale měl jsem dobrý den, takže mě domácí nedokázali překonat a v závěru 1. půle kluci v podstatě rozhodli o osudu utkání, když v rozmezí 23. a 25. minuty vstřelili 3 branky a poločas jsme tak vyhráli 5:0. Druhá půle byla rovněž ofenzivní, nabídla šance i branky na obou stranách a přinesla konečný výsledek 8:1 pro nás. V sobotu nás čeká cesta do Turnova na 1. kolo poháru a soupeř Torpédo Malta Doubrava. Věřím, že dokážeme zvítězit a třeba i zopakovat naší cestu z předloňska do semifinále krajské části. V okresní lize jedeme za 14 dní do Přelouče, kde nás čekají Řečany, což nebude vůbec snadné utkání, přesto se pokusíme zvítězit. Závěrem děkuji hráčům Kutné Hory za dobrý zápas a přeji hodně štěstí do dalších utkání. Za Borky Marek Cimpl