V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 14x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2017x)
• Hruška Daniel
Sestava - Domácí (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Hošek Roman, Kedršt Martin, Kesner Michal, Kesner Ondřej, Seifert Lukáš, Pechar Jiří
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Jirkovský Zdeněk, Hruška Daniel, Křelina Lukáš, Křelina Libor, Kasal Matěj
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 28.01.2018
Do utkání vstoupil lépe Věšák, který se dostal do vedení 0:1. Naštěstí jsme brzy vyrovnali. Věšák se však opět dostal do vedení, dokonce 1:3. Ještě do poločasu se nám po pěkné akci podařilo snížit na rozdíl jedné branky. V průběhu druhé půle jsme skóre utkání otočili na 4:3. Když už to vypadalo, že si připíšeme všechny tři body, tak dvě minuty před koncem zápasu došlo k diskutabilní situaci. Hosté rozehrávali standardní situaci kousek za hranicí pokutového území, navíc my v tu dobu museli bránit pouze ve třech mužích, bohužel nejlepší hráč Butabi Hruška srovnal na konečných 4:4. Věšák nastoupil pouze s jedním hráčem na střídání, takže se nikam nehrnul, poctivě a velmi dobře bránil od své poloviny. My se velmi těžko dostávali do zakončení, natož do šancí. Soupeř hrozil zejména nebezpečnými brejky. My zase více drželi míč a naše branky padaly po krásných kombinačních akcích na jeden dotek. Ztráta dvou bodů v závěru nás mrzí, ale remíza je spravedlivá. Hosté měli pár šancí, navíc třikrát nás zachránila branková konstrukce. Soupeři děkujeme za zajímavé utkání!!!
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 31.01.2018
Do utkání jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání a tomu jsme podřídili i taktiku. Hráli jsme v obranném bloku a snažili jsme se využít chyb soupeře v rozehrávce a kontrovat brejky. To se dařilo vcelku dobře, poločas jsme vyhráli 2:3. V druhé části nám zvolna začaly docházet síly a naše hra už nebyla tak aktivní jako v prvním poločase. Díky zvýšené aktivitě soupeř dokázal vyrovnal a poté se dostat do vedení. V závěru utkání se nám podařilo z trestného kopu vyrovnat. Myslím, že celková remíza je asi spravedlivá i když pro oba týmy nic neřešící. Naše hráče bych chtěl pochválit za předvedenou hru a obětavost, jelikož všichni měli v nohách zápas velkého zápasu. Za FCVB Libor Křelina