V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 0x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2016x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Bank Filip, Haupt Ondřej, Živný Lukáš, Tichý Martin, Tichý Šimon, Rozsévač Michal, Ludvíček Filip, Konečný Roman, Hostinský Lukáš
Sestava - Hosté (Baník Chvaletice)
Hývl Lukáš, Beránek Milan, Brunclík Jan, Hataš Jan, Mihovský Tomáš, Fejl Dominik, Moravec Radek, Roubíček Radim, Petříček Jakub, Sýkora David
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 15.01.2018
Do přespolního derby s Baníkem jsme nastoupili v kompletní sestavě. Jelikož jsme nastupovali, proti poslednímu týmu od začátku jsme šetřili naši střeleckou mašinu Lukáše Živného. Chtěli jsme praktikovat naši hru a vyvarovat se chyb v obraně. Bohužel ne každý zápas vyjde podle plánu. A proto jsme první poločas 2x dotahovali. Po prvním inkasovaném gólu, vyrovnal po pěkné myšlence Haupta, Ludvíček. Baník dokázal po další chybě vstřelit znovu vedoucí branku. Na kterou po individuální akci zareagoval Rozséváč, který si při zakončení narazil jen s tyčkou a poté nebyl problém se trefit do odkryté branky. Od tohoto momentu se chytl i senegalský tygr v bráně, který si do té doby nesáhl na míč, pokud neberu vylovení balónu z branky. Do poločasu se podařilo ještě skórovat Ludvíčkovi a Konečnému z deseti metrové penalty. A tak jsme šli do druhé půle s dvoubrankovým náskokem. Druhý poločas začal lépe pro nás, kdy hostující brankář dostal housle z půlky hřiště. Od této chvíle začal v naší hře chaos, každý si chtěl dát gól a nikomu se nechtělo bránit. A Baník začal naše chyby trestat a pomalu snižoval skóre. Za stavu 5:4, dokázal vyrovnat šťastným gólem. Po tomto gólu jsme si vzali time-out, zbývali dvě minuty do konce zápasu. Na hřiště se postavil náš Ostravar (Filip Bank ala Pipo Inzaghi), který 30 vteřin před koncem strhl vedení na naši stranu. Lidi v hale začali řvát "fantastico Pipo goal" a vypukla neuvěřitelná euforie na naší střídačce a to jsme ještě nevěděli, že tímto gólem trefil půlmistra soutěže. Tento zápas se nám moc nepovedl, ale tři body se počítají. Udělali jsme v obraně o jednu chybu méně než Baník. A tak naše vítězství bylo zasloužené. Do druhé části sezóny jdeme v pozici lídra a tak máme o co hrát. S přístupem hráčů jsem velice spokojen.