V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 10x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2142x)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Homba Jiří, Puk Ondřej, Hradílek Jakub, Javůrek Michal
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Hošek Roman, Kubizňák Jan, Kesner Ondřej, Kesner Michal, Kedršt Petr, Kedršt Martin
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 15.01.2018
V utkání proti Krampolu jsme se chtěli vítězstvím odpoutat od sestupových pozic a dát zapomenout na debakl z Přelouče. Vstup do utkání nám vyšel a šli jsme brzy do vedení, ale soupeř záhy vyrovnal. Průběh prvního poločasu se dá poté popsat krátce, ještě třikrát jsme vedli, ale vždy jsme nechali soupeře srovnat. Navíc nám v úplném konci poločasu dal z přímého kopu branku na 4:5 a ve 2. půli už jsme nedokázali zareagovat. Doplatili jsme na omezené možnosti střídání a soupeř nás pohotově trestal téměř z každého brejku do otevřené obrany. Prohra 5:9 znamená, že se pomalu, ale jistě dostáváme do sestupového bahna. Chceme-li z něho uniknout, musíme za 6 bodů zvládnout příští dvě kola s Chvaleticemi doma a s Kutnou Horou venku. Oba týmy se spolu s námi nacházejí v pásmu tabulky znamenajícím ohrožení prvoligové příslušnosti, takže plně bodovat je naprosto nezbytné. Závěrem bych chtěl pogratulovat hráčům Krampolu k zaslouženému vítězství. Za Borky Marek Cimpl
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 16.01.2018
Do utkání jsme nevstoupili dobře, když jsme brzy po tečované střele inkasovali. Chvilku nato jsme však dokázali vyrovnat. V podobném duchu se nesl celý první poločas. Borky liga vstřelila branku a my brzy zareagovali. Naštěstí jsme nikdy neprohrávali o více než jednu branku. V úplném závěru poločasu navíc snajpr Dvořák prostřelil vachrlatou zeď Borky ligy a poprvé v utkání jsme se ujali vedení 4:5. Osobně nemůžu být s prvním poločasem spokojen, neboť jsem kluky vůbec nepodržel. Ve druhé půli jsme se dostali do vedení 4:8, poté domácí brankou korigovali. Poslední slovo v utkání jsme měli opět my, když vstřelil branku po pěkné kombinaci se svým dvojčetem Ondřej Kesner. Myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené. Měli jsme hromadu šancí, asi šestkrát jsme nastřelili brankovou konstrukci, naše akce jsme poté přehrávali, kdy už klukům nestačilo ani to, že jsou sami před zcela osamocenou brankou a ještě si to chtěli ťuknout. Nutné dodat, že i Borky liga měla šance a taktéž třikrát trefila tyč. Touto výhrou jsme potvrdili naši 100% bilanci na palubovkách soupeřů. Borky lize děkujeme za férový zápas!!