V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 6x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1991x)
Sestava - Domácí (FC Mazáci Přelouč)
Záruba Marek, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Machač David, Šimon Jakub, Janecký Josef, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Machačný Luboš, Rokyta Vojtěch
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Křelina Libor, Křelina Lukáš, Hruška Daniel, Jirkovský Zdeněk, Lev Lukáš, Šindelář Lukáš, Kopáček Václav, Kovařík Jakub
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč)
- Nevyplněno
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 17.01.2018
V 7. kole OFL jsme zavítali na palubovku Mazáků z Přelouče. Vzhledem k tabulce a výhře startipu byl tento zápas pro obě mužstva důležitý. Zápas pro nás, ale vůbec nezačal dobře, jelikož jsme ve 12. minutě prohrávali 3:1. Tento vývoj utkání nás nakopl a dokázali jsme rychle vyrovnat, bohužel poločas skončil vedením 4:3 pro Mazáky. Druhý poločas jsme začali lépe, když jsme výstavní ranou Šinděláře vyrovnali a o několik minut později nás Šindelář poslal poprvé v zápase do vedení. Poté jsme měli šanci jít do vedení o dvě branky z desetimetrového kopu. Zahrání se ujal Lukáš Křelina, ale trestuhodně tuto šanci zahodil. Mazáci poté několikrát orazítkovali tyče Dejmkovi svatyně a 5. minut před koncem přišel trest v podobě vyrovnání na 5:5, kdy rozhodčí otočil aut a mazáci využili našeho rozhozeného postavení ke skórování. Dle celkového průběhu je remíza zasloužená. Za FCVB Jakub Kovařík