V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 7x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1967x)
• Ludvíček Filip
Sestava - Domácí (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Hošek Roman, Kesner Michal, Pechar Jiří, Dvořák Libor
Sestava - Hosté (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Haupt Ondřej, Hostinský Lukáš, Konečný Roman, Ludvíček Filip, Rozsévač Michal, Tichý Martin, Tichý Šimon, Živný Lukáš
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 07.01.2018
Po první vyrovnané půli jsme prohrávali o jednu branku. Ze začátku druhého poločasu se nám podařilo skóre srovnat. Bohužel brzy jsme po tečované střele zase prohrávali. V rychlém sledu hosté přidali další dvě branky. Čtyři minuty před koncem za stavu 4:7 jsme se odhodlali ke hře bez brankáře, která přinesla další tři branky v naší síti :D Bohužel jsme v tomto utkání odešli fyzicky. Hostům dobře zachytal brankář. Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře!!!
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 07.01.2018
K prvnímu zápasu v novém roce jsme konečně nemuseli řešit problém se sestavou. Jelikož soupeř do zápasu nastoupil pouze s 5-ti hráči v poli. Bylo na nás, abychom určovali tempo zápasu. Od začátku zápasu jsme soupeře napadali a vytvářeli si šance, soupeř vyrážel do brejků, které bravurně likvidoval náš senegalský tygr a pro letošní sezónu naše JASNÁ jednička Martin Loužil. Bylo jen otázkou času , kdy se nám podaří skórovat. Jako první jsme udeřili po secvičeném rohu, kdy Živný zakončil do černého. Pojistku přidal Konečný po křížné střele, čímž potvrdil svoji formu z minulého kola i s mírnou nadváhou :). Do konce prvního poločasu zbýval poslední roh domácích, kteří pěknou střelou z deseti metrů dokázali překonat Loužila. Do druhého poločasu jsme se museli vypořádat s tímto šatňákem. Jelikož taktika vycházela na jedničku a jen nám chybělo proměňovat šance, nic jsme neměnili. Na začátku druhé půle přišla chyba v osobním bránění a domácí srovnali skóre zápasu. Do vedení nás záhy dostal Rozsévač tečovanou střelou z půlky hřiště. To nám dodalo klid na sálovky. Skóre dále navýšili naši sváteční střelci jako Ludvíček a Š. Tichý :D. Domácí už jen vždy dokázali kosmeticky snížit. Při závěrečné power-play domácích jsme dokázali načepovat Krampolu, Kolínskou desítku. Chválím všechny hráče za zodpovědný a týmový výkon. A už se těšíme na příští týden na přespolní derby.