V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2241x)
Sestava - Domácí (FC Mazáci Přelouč)
Záruba Marek, Machačný Luboš, Jirka Michal, Smolík Tomáš, Janecký Josef, Šimon Jakub, Machač David, Jedlička Martin, Vančura Václav, Březina Milan, Sůra Jan, Rokyta Václav, Šanda Petr, Novák Jakub
Sestava - Hosté (Borky liga)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Homba Jiří, Javůrek Michal, Rosendorf Stanislav, Váňa Štěpán, Puk Ondřej, Oberreiter Jiří
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 08.01.2018
V zápase s kolínskou Borky ligou jsme chtěli naplno využít naši početní převahy. Zatímco soupeř přijel pouze v sedmi lidech do pole, nás bylo dokonce tolik, že se ani všichni hráči nevešli na zápasovou soupisku a museli strávit utkání tentokrát v hledišti. Od začátku zápasu jsme proto hráli velice aktivně a početně slabšího soupeře jsme přehrávali. S velkou chutí hrál především navrátilec do sestavy Březina, který svou bojovností zařídil první branku pro Janeckého a druhou sám přidal z prodloužené penalty. Především druhý gól pro nás byl důležitý, protože po první brance jsme sice měli převahu, ale nedokázali jsme ji dlouho vyjádřit dalším gólem. To se změnilo právě až první desítkou za šest faulů hostujícího týmu. Z další prodloužené penalty se následně trefil Sůra a do přestávky s chutí hrající mužstvo přidalo další dva góly. Ve druhé půli jsme pak Borky nadále k ničemu vážnějšímu nepouštěli a pokračovali ve skvělém výkonu z prvního poločasu. Naše chuť a nasazení byly vidět při pohledných kombinacích i při zakončení, neboť skóre postupně narůstalo. Hosté se trefili pouze jednou, když už na tabuli svítilo skóre 10:0. Za předvedený výkon chválím celý tým. Doufám, že si kluci přenesou formu a hlavně chuť do příštího důležitého duelu o první místo s Věšákem. Závěrem se ještě vyjádřím k nespokojenosti hostů s výkonem rozhodčích. Myslím, že si hosté nemusí na nic moc stěžovat. Chápu sice, že jim v prvním poločase přišly některé odpískané fauly sporné nebo nesprávně odpískané. K tomu je ale nutné podotknout, že minimálně další tři penalty v náš prospěch jim v prvním poločase sudí odpustili. Výkon rozhodčích podle mě nijak nevybočoval z toho, co můžeme v OFL pravidelně vídat – v dobrém i špatném. K tomu si s dovolením vypůjčuji komentář Pavla Herverta, který mi loni v únoru právě po utkání s Borky ligou po našem upozornění na špatný výkon rozhodčích odpověděl, že „hrajete jenom okres, tak máte taky okresní rozhodčí…“. A tak to prostě je.
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 08.01.2018
Do Přelouče jsme cestovali s tím, že nás čeká těžký soupeř a bouřlivá atmosféra v tradičně zaplněné hale. Bohužel pro nás byl průběh zápasu a konečný výsledek doslova černým dnem v naší dosavadní herní historii. Věděli jsme, že soupeř bude od začátku využívat svoji početní převahu k tomu, aby nás přehrál rychlostí a pohybem, což se i potvrdilo. Úvod utkání se ještě nikterak nelišil od tradičních začátků, kdy se oba týmy trochu poznávaly a na obou stranách bylo několik šancí. První šli do vedení domácí, ale nemysleli jsme si, že se nedokážeme vrátit do utkání. Opak byl pravdou. Chvíli poté totiž vstoupil do utkání rozhodčí, kdy nám v krátkém sledu odpískal řadu faulů, téměř vždy bez předchozí signalizace. To většinou z protější strany hřiště, když stejné zákroky na naše hráče před sebou okázale ignoroval (podali jsme oficiální stížnost). Byly z toho dvě penalty a rázem jsme prohrávali 0:3. Do konce první půle přidal výsledkem povzbuzený soupeř další dvě branky a bylo po zápase. Průběh 2. půle už komentovat nebudu, protože to byla formalita, kdy si Přelouč dělala, co chtěla. Konečný výsledek 1:12 je pro nás potupný, ale nutno říci, že zasloužený. Přestože jsme soupeři některé branky v podstatě sami darovali, dokázali si v laufu hrající domácí vypracovat i celou řadu dalších šancí, takže prohra mohla být ještě daleko horší. My se musíme z debaklu oklepat a už v sobotu ukázat proti Krampolu, že jsme futsal nezapomněli a musí se s námi i nadále počítat do konečného pořadí. Hráčům Přelouče nezbývá než pogratulovat k vítězství. Za Borky ligu Marek Cimpl