V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1992x)
Sestava - Domácí (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Hruška Daniel, Jirkovský Zdeněk, Kasal Matěj, Kopáček Václav, Kovařík Jakub, Šindelář Lukáš, Lev Lukáš, Křelina Lukáš, Křelina Libor
Sestava - Hosté (N.P.C. Kutná Hora)
Cink Zdeněk, Biroš Martin, Piskač Vít, Havlíček Martin, Kalfiřt Filip, Lagron Michal, Mukařovský David, Pacák Martin, Vojtíšek Matěj, Růžička Jan
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 08.01.2018
V pátém kole futsalové ligy jsme přivítali NPC Kutnou horu. Zápas jsme nezačali moc dobře, ale několikrát nás podržel Dejmek. My jsme zahrozili Lukášem Křelinou, který neuvěřitelně trefil břevno hostující branky. Hra se vyrovnala a začali jsme být více nebezpeční a dokázal to Šindelář, který po individuální akci dal na 1:0, poté jsme zvýšili na 2:0 Hruškou a těsně před poločasem dal náš třetí gól Libor Křelina po dvojité narážečce s Kasalem. Tak skončil poločas. Druhý poločas na nás opět vletělo hostující NPC, které si opět vytvořilo pár šancí, ale vítr z plachet jim vzal Kasal, kterého vybídl Libor Křelina 3:0. Zanedlouho z trestného kopu Libor Křelina propálil vše, co mu stálo v cestě 5:0. Pak jsme bohužel polevili v obranné části a nedopřáli Dejmkovi čisté konto 5:1. Nakonec jsme přidali ještě 2 góly. Dejmek se v závěru utkání vytáhl když chytil penaltu. Konečný výsledek 7:1 pro nás parádním vstupem do druhé části soutěže. Závěrem bych podotkl, že konečný stav určitě neodpovídá předvedené hře soupeře, který hrál opravdu dobře. Za FCVB Matěj Kasal