V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 18x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2185x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Ludvíček Filip, Rozsévač Michal, Tichý Martin, Tichý Šimon, Živný Lukáš, Konečný Roman, Bank Filip, Loužil Martin
Sestava - Hosté (FC Mazáci Přelouč)
Janecký Josef, Jedlička Martin, Jirka Michal, Machač David, Machačný Luboš, Novák Jakub, Pokorný Jan, Rokyta Václav, Šimon Jakub, Vančura Václav, Šanda Petr, Hajn David, Capay Libor, Záruba Marek
Report k utkání (Startip Řečany n/L) - Lukáš Hostinský / 18.12.2017
Jubilejnímu desátému derby jsme nastoupili skoro v kompletní sestavě a konečně v nových dresech O:-). Naše hra byla od začátku zápasu na dobré úrovni, určitě k tomu pomohla i plná hala diváků. Do brány se postavil náš senegalský tygr Martin Loužil, který byl opět neuvěřitelný a předvedl několik dechberoucích zákroků. Důležitý byl i návrat Romana Konečného, který se vrátil ve skvělé formě s deseti kily navíc. První poločas byl vyrovnaný, většinu střel zblokovali obránci nebo pochytali brankáři obou mužstev. Z brejku jsme se na konci první půle ujali vedení, kdy Loužil s společně s M. Tichým vychytali Janeckého a dobře rozjetý protiútok zakončil nadvakrát Konečný do odkryté brány. Druhý poločas Přelouč vysunula presink a hned na začátku málem přišlo vyrovnání. Hra se znovu vyrovnala, my jsme dobře bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Po jednom z nich se trefil krásně levačkou pod klacek M. Tichý. Bylo to 2:0 a vypadalo to na snadné vítěství. Po chybě v útoku nás potrestal jediný nebezpečný hráč hostů Janecký. Bylo asi osm minut do konce a oba týmy měli 5 akumulovaných faulů. A tak bylo o drama zápasu postaráno. První deseti metrovou penaltu zahrávala Přelouč, Janecký dokázal prostřelit, 2:2. Zanedlouho dokázal Živný svojí buldočí hrou, získat i pro nás výhodu desetimetrové penalty. K té se postavil Konečný a střelou do šibenice nedal brankáři šanci. Dokonce zápasu byla ještě jedna prodloužená penalta na každé straně, nejdříve skvělý Loužil vychytal Janeckého. Úplně poslední slovo měl Živný, také z penalty, ale střelou do nebes jen odstartoval pozápasové oslavy :) Chválím hráče za zlepšený výkon oproti minulým zápasům. Futsal se mi líbil a vítězství jsme si zasloužili. Teď už jen Všem popřeji bohatého Ježíška a hodně štěstí a zdraví do nového roku.
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 18.12.2017
Derby bylo od začátku hodně vyrovnané až opatrné a vážnější šance se objevily až po několika minutách. První zlomový moment zápasu pak nastal v samotném závěru první půle. Janecký po mojí střele na dvakrát dorážel hlavou prakticky do prázdné brány, ale domácí obrana v čele s gólmanem Loužilem obě dorážky vyrazila de facto z brankové čáry a z následného protiútoku šli Řečanští šťastně do vedení. Po přestávce jsme chtěli naši hru diametrálně zlepšit, neboť do té doby to žádná sláva rozhodně nebyla. Plán na obrat jsme si ale zkomplikovali hned po přestávce další chybou, kterou Řečany využily k druhému gólu. Po něm jsme už ale konečně zapnuli na plné obrátky a soupeře začali přehrávat. Nejprve skvěle zachytil řečanský útok Šimon, jehož zásluhou po spolupráci s Novákem snížil Janecký. Pár minut na to pak domácí dosáhli šestého faulu, načež nařízenou desítku proměnil Janecký. Záhy na to jsme se ale vyfaulovali i my, i když inkriminovaný zákrok Nováka na Živného byl spíš faulem řečanského hráče než našeho. Nicméně takových hraničních situací bylo v emočně vypjatém závěru na obou stranách plno a rozhodčí v tuto chvíli přisoudili faul ve prospěch Řečan, které šly z nařízené desítky opět do vedení. To jsme ještě mohli srovnat pro změnu z další prodloužené penalty na druhé straně, ale Janecký tentokrát Loužila ani na dvakrát neprostřelil. V dramatické koncovce pak ještě domácí zahrávali jednu desítku, kterou ale Živný poslal mimo. Na výsledku 3:2 to však už nic nezměnilo. Pro příště se musíme rozhodně zlepšit v zakončení, neboť zápas to byl minimálně remízový, ale neproměňování šancí nás tentokrát stálo všechny tři body. Zejména na zahrávání prodloužených penalt musíme přes Vánoce zapracovat, neboť ze čtyř pokusů jsme na podzim proměnili pouze jediný. A to je vážně bída. Přeji všem futsalovým fanouškům pěkné vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku!