V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 0x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2273x)
• Piskač Vít
Sestava - Domácí (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Hošek Roman, Karkoš Lukáš, Kedršt Petr, Kesner Ondřej, Kesner Michal, Macek Jan, Kubizňák Jan, Trojan Jan, Pechar Jiří
Sestava - Hosté (N.P.C. Kutná Hora)
Vokoun Radek, Biroš Martin, Havlíček Martin, Jeřábek Radim, Kalfiřt Filip, Mukařovský David, Piskač Vít, Pacák Martin, Růžička Jan, Vojtíšek Matěj
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 13.12.2017
Po dobrých výkonech v úvodních zápasech jsme si asi mysleli, že se soupeř porazí sám. Po první půli jsme ještě vedli 3:1. Poločas však byl vyrovnaný a naše dvoubrankové vedení zajistil individuální výkon Ondry Kesnera. Ve druhé půli se nám to všechno začalo sypat. Branky jsme Kutné Hoře nabízeli jak na zlatém podnosu a ta otočila stav utkání na 6:3. V poslední minutě jsme ještě dvouma brankama výsledek korigovali. S naším výkonem nemůžeme být absolutně spokojeni. Nejde ani tak o výsledek, jako o přístup k zápasu. Bylo vidět, že hosté chtějí daleko více vyhrát. V kombinaci s jejich dobrým pohybem a důraznou hrou to na nás tentokrát stačilo. Doufám, že tento výkon byl jen jakýmsi výstřelem a vrátíme se zpět k dobrým výkonům z prvních kol soutěže.