V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 3x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2198x)
Sestava - Domácí (Borky liga)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Homba Jiří, Javůrek Michal, Linhart Matěj, Mical David, Rosendorf Stanislav, Puk Ondřej, Váňa Štěpán
Sestava - Hosté (Startip Řečany n/L)
Loužil Martin, Haupt Ondřej, Ludvíček Filip, Moravec Jakub, Tichý Šimon, Rozsévač Michal, Živný Lukáš
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 14.12.2017
Po volném 3. kole jsme tentokrát v domácím prostředí přivítali tým Startipu. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a to se i potvrdilo. V průběhu první půle byl soupeř lepším týmem, přičemž od obdržené branky nás zachránila hned dvakrát branková konstrukce. Byli jsme to pak paradoxně my, kdo šel zásluhou Standy Rosendorfa v závěru půle do vedení. O přestávce jsme si řekli, jak máme hrát, ale plány vzali rychle za své, když soupeř vyrovnal z přímého kopu. Další průběh přinesl rychlé střídání výsledku, chvíli jsme vedli my, chvíli zase soupeř. Když jsme šli pár minut před koncem do vedení 5:4, věřili jsme, že už zápas dotáhneme ke 3 bodům. Bohužel soupeř dokázal vyrovnat poté, co zakončil rychlý brejk po mém nepovedeném výhozu. V úplném závěru jsme sice ještě měli velkou šanci, ale střela mířila pouze do břevna a určila, že se soupeřem z Řečan o body podělíme. Do příštího zápasu proti Věšáku musíme naši hru zlepšit a hlavně v defenzivní činnosti se vrátit k poctivým výkonům z loňského ročníku. Děkujeme Řečanům za dobrý zápas a přejeme hodně zdaru do dalších utkání. Za Borky Marek Cimpl