V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 12x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2287x)
Sestava - Domácí (Baník Chvaletice)
Hývl Lukáš, Beránek Milan, Brunclík Jan, Fejl Dominik, Hataš Jan, Molnár Marek, Mihovský Tomáš, Roubíček Radim, Petříček Jakub, Sýkora David
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Macek Jan, Seifert Lukáš, Kesner Ondřej, Kesner Michal
Report k utkání (Baník Chvaletice)
- Nevyplněno
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 04.12.2017
Utkání ve Chvaleticích jsme zvládli herně i výsledkově. V první půli jsme hodně drželi míč a vytvořili si více šancí než domácí. Zaslouženě jsme tak vedli 3:2. To jsem ještě za stavu 2:0 domácím první branku doslova daroval špatným rozehráním a jejich útočník uklízel míč do prázdné brány. Byli jsme si vědomi, že vedeme jen o jednu branku, a tak by chtělo ještě nějakou přidat. Šancí jsme měli dost. Hned ze začátku první půle jsme se dostali do pěti 100% šancí, avšak branka z toho nebyla ani jedna, dokonce jsme ani v jednom případě netrefili prostor mezi třemi tyčemi. Poté mi přišlo, že nám trošičku začaly docházet síly, neboť jsme točili šest hráčů v poli. Chvaletice začaly přebírat iniciativu zápasu, více držely míč a vypracovaly si pár zajímavých možností. Ještě za stavu 3:2 naštěstí jejich forvard z metru netrefil prázdnou branku a my tak mohli jít o chvíli později do vedení 4:2, chvíli potom dokonce 5:2. Od té doby se výrazně snížilo tempo zápasu a už se jen dohrávalo. Kluky chci opět pochválit za výborný, týmový a zodpovědný výkon. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Doufám, že v podobném duchu odehrajeme i náš poslední letošní zápas s Kutnou Horou.