V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 5x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2378x)
Sestava - Domácí (Startip Řečany n/L)
Živný Lukáš, Haupt Ondřej, Bank Filip, Tichý Šimon, Tichý Martin, Ludvíček Filip, Loužil Martin, Rozsévač Michal
Sestava - Hosté (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Hruška Daniel, Kasal Matěj, Šindelář Lukáš, Křelina Lukáš, Kovařík Jakub, Zajíc Jan, Lev Lukáš, Moravec Aleš
Report k utkání (Startip Řečany n/L)
- Nevyplněno
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 05.12.2017
K druhému zápasu OFL jsme cestovali do Přelouče k utkání proti domácímu Startipu. Začátek zápasu byl z obouch stran opatný, nicméně jsme to byli my, kteří vstřelili první branku utkání. Zajíc po rychlém brejku vysunul Lukáše Křelinu, který nachytal domácího brankáře. Naznačil přihrávku a míč polechtal do sítě. Pět minut před poločasem šel míč opět po ose Zajíc-Křelina, který naznačil kličku a zkušeně míč uklidil do branky 0:2. V poločase jsme si řekli, že budeme poctivě bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Plán jsme splnili dokonale. Domácí se sice pokusili hrát powerplay, ale náš taktický plán obrat středního rozehrávače o balon při rozehrávce zařídil další branky v našem podání. To se povedlo hned třikrát a to Šindelářovi a dvě branky přidal Moravec. Poté měli domácí dvě velké šance, ale výborně chytající Dejmek vše pokryl a jeví se jako velká posila. Poslední slovo měl Křelina, který po přihrávce Kovaříka zkompletoval hattrick. Domácím děkujeme za férové utkání a jsme rádi za první body v nové sezoně. Za FCVB Lukáš Křelina