V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 0x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2495x)
Sestava - Domácí (Borky liga)
Cimpl Marek, Hanuš Jiří, Homba Jiří, Javůrek Michal, Linhart Matěj, Puk Ondřej, Rosendorf Stanislav, Vraný David, Urban Štěpán
Sestava - Hosté (N.P.C. Kutná Hora)
Cink Zdeněk, Vojtíšek Matěj, Vojtíšek Tomáš, Mukařovský David, Kalfiřt Filip, Pacák Martin, Havlíček Martin, Piskač Vít, Jeřábek Radim
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 27.11.2017
Do utkání proti Kutné Hoře jsme vstoupili jako jasný favorit, ale vlastní průběh zápasu nás měl přesvědčit o opaku. Soupeř byl od začátku lepším týmem. Hráči Kutné Hory byli dravější a rychlejší na míči, z čehož pramenili jejich opakované šance. Naštěstí pro nás je brankář dokázal pochytat a hosté tak nešli už od začátku do výrazného vedení. Kutná Hora přesto vstřelila první branku, když potrestala rychlým brejkem dva na nikoho naši ztrátu ve středu pole. Nám se sice podařilo ještě v 1. půli vyrovnat tradičně tvrdě a nechytatelně zahraným přímým kopem našeho kapitána, ale kdyby byl poločasový výsledek 4 nebo 5 ku 1 pro hosty, nikdo v hale by se nemohl divit. Ve druhém poločase jsme začali hrát lépe, ale naše možnosti jsme neproměnili a do vedení šli po dorážce střely z dálky opět hosté. My jsme se naštěstí mohli opět spolehnout na kapitána Ondru Puka, který druhým perfektním přímákem dal výsledku konečnou podobu - 2:2. Vzhledem k průběhu utkání bod jednoznačně bereme jako zisk, protože hosté mohli s přehledem vstřelit hodně přes 5 branek, čemuž zabránil výborný výkon našeho brankáře. Z naší strany to byl jeden z nejhorších, možná i nejhorší výkon za dobu našeho působení v soutěži. Hostům děkujeme za zápas a přejeme hodně zdaru v dalším průběhu ročníku.