V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 1x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2345x)
Sestava - Domácí (FC Mazáci Přelouč)
Hajn David, Capay Libor, Janecký Josef, Jirka Michal, Machač David, Machačný Luboš, Novák Jakub, Pokorný Jan, Rokyta Václav, Sůra Jan, Šimon Jakub, Vančura Václav, Záruba Marek
Sestava - Hosté (Baník Chvaletice)
Vohralík Martin, Sýkora David, Roubíček Radim, Petříček Jakub, Moravec Radek, Molnár Marek, Mihovský Tomáš, Hataš Jan, Hývl Lukáš
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 27.11.2017
V zápase jsme měli dostatek příležitostí k tomu, abychom vyhráli. Jenže v zakončení se nám tentokrát vůbec nedařilo. Už od prvních minut jsme sice byli mírně lepší a vytvořili si několik slibných šancí, z kterých jsme však gól nedali. Naopak na druhé straně hřiště se po rohovém kopu poněkud šťastně dostali hosté z Chvaletic do vedení. To před přestávkou ještě navýšili, kdy do sítě zapadla další – pro nás opět trochu nešťastně – tečovaná střela. A nebýt toho, že Vančura vykopával míč z brankové čáry, mohl být rozdíl ještě vyšší. Nám se oproti tomu v zakončení vůbec nedařilo. Buď jsme trefovali brankáře nebo stříleli vedle. Marné dobývání chvaletické brány pokračovalo i po výměně stran. To naštěstí brzy utnul Machačný. Z pravé strany hřiště vyslal tvrdou střelu, která i s pomocí teče zapadla do brány. Kontaktní gól nás nabudil a v následujících minutách jsme pokračovali v kombinacích s cílem vyrovnat a otočit vývoj zápasu. Hosté ale náš postupný útok velmi dobře bránili, naopak nám při útočných akcích vždy něco málo scházelo. Vyrovnání přesto přišlo, kdy deset minut před koncem po mém nepovedeném nástřelu usměrnil míč do sítě Janecký. Hosty jsme pak ve zbývajícím čase zamkli na jejich polovině, ale naše kombinace byla většinou neúčelná. Do vyložené šance jsme se nedostali, a tak nám v poslední minutě pomohli sami Chvaletičtí, kteří se vyfaulovali. První nařízenou desítku však Janecký namířil jen do tyče, načež ho záhy při další odpískané desítce napodobil Vančura. Kvůli špatné produktivitě jsme tak v derby uhráli pouze remízu.
Report k utkání (Baník Chvaletice) - Jan Brunclík / 27.11.2017
V druhém kole jsme zajížděli na derby do Přelouče. První půle byla v naší režii, Mazáky jsme k ničemu moc nepouštěli. První branku vsítil Martin Vohralík, když vystřelil z nulového úhlu a míč skončil za zády domácího brankáře. Druhá branka padla ze standartní situace, kterou zařídil Roubíček s Mihovským. Druhá půle byla naopak v režii Mazáků. Nejprve snížili Machačným a poté měli ještě několik slibných šancí, ale výborně nás držel brankář Hývl. Ve 40. minutě po nástřelu usměrnil míč do sítě Janecký - 2:2. Do této doby se zápas odvíjel ve slušném tempu, jenže se do něj vložili páni rozhodčí a začali domácí celek tlačit k vítězství (předváděli docela slušný "cirkus"). V poslední minutě odpískali dvě prodloužené penalty, ale naštěstí domací trefovali pouze konstrukci naší branky. Zápas skončil remízou, s výsledkem jsme moc spokojení. Za ACT - Tomáš Mihovský.