7 Hero Team Kolín 12 3
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 3x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 458x)
Sestava - Domácí (FC Věšák Butabi)
Moravec Aleš, Jirkovský Zdeněk, Kasal Matěj, Kopáček Václav, Kovařík Jakub, Křelina Lukáš, Lev Lukáš, Šindelář Lukáš, Zajíc Jan
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Hošek Roman, Kedršt Martin, Kedršt Petr, Kesner Michal, Kesner Ondřej, Kubizňák Jan, Macek Jan
Report k utkání (FC Věšák Butabi) - Libor Křelina / 29.11.2017
K prvnímu utkání v novém ročníku jsme nastoupili proti kolínskému rivalovi Sokolu Krampol. Utkání jsme začali špatně a rychle jsme po našich chybách prohrávali o dvě branky. Jak plynul čas, naše hra se začala zlepšovat a přicházely i šance. Po dvou takových jsme v rychlém sledu dokázali vyrovnat. Místo uklidnění však přišly další dvě nedorozumění v obraně a poločas tak skončil 2:4. V druhém poločase jsme sice byli více na míči, ale dobře bránící hosté nás prakticky k ničemu nepustili. Navíc z brejků začali přidávat další branky. Dvě z nich po krásných kombinací do prázdné branky. V prvním zápase jsme potvrdili naše pravidlo, že nastupujeme bez klasického brankáře, jelikož nová posila do branky Dejmek se nemohla na zápas dostavit. Chyběli také zraněný Libor Křelina a Dan Hruška. Na to se ale nemůžeme vymlouvat, jelikož soupeř vyhrál naprosto zaslouženě. Zejména důrazem a podstivostí v obranné části. Doufám, že naše hra půjde nahoru a opět se z velkého fotbalu přeorientujeme na hru v hale. Děkujeme všem divákům co se přišli podívat a soupeři za férové utkání.. Za FCVB Jan Zajíc
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 27.11.2017
Do zápasu jsme vstoupili dobře a celkem brzy jsme vedli 2:0. Bohužel potom jsme Věšák nechali během minuty srovnat na 2:2. Oba obdržené góly byly z mého pohledu smolné. V tu chvíli to s námi nevypadalo moc dobře, ztráta vedení nás poznamenala. Naštěstí jsme to byli opět my, kdo se dostal do vedení. Do poločasu jsme stihli přidat dokonce dvě branky, a vedli jsme tak 4:2. Druhá půle měla podobný vývoj jako ta první. Dlouho se v ní hrálo bez branek, až jsme to byli opět my, kdo zvyšoval na 5:2. Domácí chvíli poté však snížili. Naštěstí jsme do konce zápasu přidali ještě dvě branky a mohli jsme zápas dohrát v relativním klidu. Průběh utkání byl vyrovnaný. My jsme byli ti, kteří se svými šancemi uměli lépe naložit. Aspoň čtyři naše branky byly naprosto ukázkové, kdy to kluci krásně vykombinovali až do prázdné brány. Celé mužstvo výborně bránilo. Všichni opět nechali na palubovce duši, což se projevilo na herním projevu a také výsledku. Myslím, že jsme si výhru zasloužili více než Věšák. Oproti němu jsme měli výhodu, že jsme již minulý týden odehráli první zápas, zatímco toto byla jejich premiéra. Bylo i znát, že tam mají pár nových kluků a jistě s přibývajícími zápasy budou sehranější. Vstup do sezony nám po herní stránce a přístupu vyšel na 100%. Hrajeme týmově a futsalově. Jak jsem již zmiňoval, tak všichni předvedli skvělý výkon, ale přesto bych rád ještě pochválil tři borce. Konkrétně Romana Hoška, který jako první hráč v historii TJ Sokol Krampol vstřelil hattrick svou slabší levou nohou. Dále pak výkon Radka Biška, který byl naprosto neúnavný, nejenže jako obránce skvěle bránil, ale Butabi slušně zatápěl i dopředu, byla ho zkrátka plná palubovka. A v neposlední řadě Ondru Kesnera, jehož přítomnost vždy náš výkon pozvedne o dva levely výš, připsal si asi 4 asistence. Příští zápas nás čeká nepříjemný výjezd do Chvaletic, kde se opět pokusíme bodovat, když předvedeme výkon jaký jsme předvedli v prvních dvou zápasech, tak o to nemám strach. Věšáku děkujeme za pěkné a férové utkání!!