V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 11x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2639x)
Sestava - Domácí (Baník Chvaletice)
Hývl Lukáš, Brunclík Jan, Doležal Filip, Hrečín Jonáš, Mihovský Tomáš, Molnár Marek, Moravec Radek, Roubíček Radim, Sýkora David, Petříček Jakub
Sestava - Hosté (Borky liga)
Cimpl Marek, Homba Jiří, Oberreiter Jiří, Puk Ondřej, Váňa Štěpán, Javůrek Michal, Rosendorf Stanislav, Mical David
Report k utkání (Baník Chvaletice) - Jan Brunclík / 19.11.2017
První zápas nové sezóny jsme odehráli na domácí palubovce proti vítězi minulého ročníku. Nastoupili jsme s půlkou nového kádru. Pro zranění nám chyběli opory týmu (Fejl, Hataš, Wiesner, Beránek). Opět, tak, jak bylo zvykem i v minulém ročníku jsme nezachytili začátek utkání a po laciných chybách jsme brzo prohrávali 0:3. V druhém poločase jsme už odehráli vyrovnané utkání, snížili jsme i na 2:4 a měli pár šanci na to zdramatizovat zápas. Borky rozhodly pět minut před koncem prodlouženou penaltou po přísně odpískaném šestém faulu. Soupeři gratulujem k vítězství.
Report k utkání (Borky liga) - Jiří Gač / 19.11.2017
První zápas v novém ročníku nám postavil do cesty tým Chvaletic. Do utkání jsme nastoupili v sestavě, která měla s tou loňskou mistrovskou pramálo společného, což bylo dáno velkou řadou omluvenek převážně ze zdravotních důvodů. Z loňského kádru jsem tak hrál pouze já (brankář) a kapitán Ondra Puk, jinak nastoupilo 6 nováčků. Po opatrném začátku jsme šli ve 4. minutě do vedení zásluhou Váni, který skvěle zužitkoval přihrávku Ondry Puka před prázdnou kasu. Stejný hráč nám dal klid do dalšího průběhu v 10. minutě, když se opět nemýlil a v klidu uklízel do prázdné. V 17. minutě už to bylo zásluhou Jirky Homby 3:0. Následně jsme sice dovolili soupeři tečovanou střelou snížit, ale další radost z branek jsme jim už v 1. půli nedopřáli a navíc jsme navýšili na 4:1, když se prosadil další z nováčku Standa Rosendorf. Úvod 2. půle jsme úplně nezachytli a soupeř si vypracoval několik dobrých šancí, které jsme ovšem přestáli a branku na 4:2 dostali až z penalty po ruce, která byla přinejmenším diskutabilní. Vstřelená branka domácí nabudila, ale s jejich šancemi jsme se popasovali na výbornou. Následně klid na naši stranu přinesla tradičně výborně proměněná prodloužená penalta po 6. faulu a to ranou našeho kapitána. Tři minuty před koncem jsme navíc přidali 6. branku po rychlém brejku. V poslední vteřině sice měli i domácí výhodu prodloužené penalty, ale dobrý zákrok změně výsledku zabránil a my tak po zásluze zvítězili 6:2. Vítězství je o to cennější, že ještě nejsme sehraní, ale to se bude zlepšovat. Děkujeme domácím za utkání a přejeme jim hodně zdaru do dalších střetnutí. Za Borky ligu Marek Cimpl