V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 13x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2118x)
• Rokyta Václav
Sestava - Domácí (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Hošek Roman, Trojan Jan, Pechar Jiří, Macek Jan, Kubizňák Jan, Kesner Michal, Kedršt Petr, Kedršt Martin, Karkoš Lukáš
Sestava - Hosté (FC Mazáci Přelouč)
Záruba Marek, Hajn David, Janecký Josef, Jedlička Martin, Jirka Michal, Novák Jakub, Pokorný Jan, Rokyta Václav, Rokyta Vojtěch, Smolík Tomáš, Sůra Jan, Šanda Petr, Vančura Václav, Šimon Jakub
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 20.11.2017
Vyrovnané utkání, které mohlo skončit vítězstvím obou mužstev a nejvíce by mu slušela remíza, jsme bohužel prohráli po utajené střele 20 sekund před koncem. První půle byla vyrovnaná, šance byly na obou stranách. Každý tým proměnil po jedné. Nejprve si hostující Rokyta našel odražený míč a uklidil jej k tyči. Za nás po chvilce vyrovnával po individuální akci Trojan. Ani ve druhé půli jsme nebyli horším týmem. Obě mužstva však své šance neuměla dotáhnout do gólového konce. Asi pět minut před koncem jsme nasbírali pět faulů, naštěstí šestý jsme již nepřidali. Navíc i soupeř chvíli po nás dovršil pěti faulů. O třech bodech nakonec rozhodla situace z úplného konce zápasu, kdy jsme Janeckému dali u postranní čáry příliš prostoru. Prohra nás samozřejmě mrzela, ale hřál nás pocit z dobrého výkonu na úvod sezony, kdy jsme všichni hráli futsal po 9 měsících. Jak je u nás zvykem, tak se nás první zápas sešlo hodně, takže jsme točili prakticky tři čtyřky. Za předvedený výkon musím všechny pochválit, odpovědně jsme bránili a byli nebezpeční dopředu. Všichni naši hráči nechali na palubovce veškeré své síly, a tak by to mělo vypadat. Taktéž děkujeme Mazákům za pěkné a férové utkání.
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 20.11.2017
I když se v přeloučské hale scházíme skoro dva měsíce, tak nám to v Kolíně nebylo ze začátku nic platné. Skoro celý první poločas jsme se vyrovnávali s přechodem na menší a nepřehledné hřiště, což nám zejména v kombinaci dělalo problémy. Za stavu 0:0 nás po několika nepřesnostech a chybách v obraně podržel Marek Záruba, my jsme naopak na druhé straně v zakončení mířili mimo, asi ve dvou případech jsme pak trefili tyčku. I přesto jsme ale po rychlé akci z 18. minuty šli do vedení, o které jsme bohužel záhy na to zase přišli. Ve druhém poločase jsme pak trpělivě drželi míč a snažili se strhnout vedení na svou stranu. To se nám dlouho nevedlo, příležitosti jsme sice měli, ale buď jsme je nedotáhli do konce nebo jsme v jednom případě opět trefili tyč. Krampol měl také nějaké šance, ale tentokrát jsme v obraně hráli důsledněji než v prvním poločase, takže jsme jejich pokusy buď zblokovali nebo je pochytal Záruba, případně je domácí poslali mimo. Obdobně to ale vypadalo v koncovce i na druhé straně. Vstřelit rozhodující gól se nám povedlo až ve chvíli, kdy už to vypadalo, že se rozejdeme smírně. Zhruba tři minuty před koncem jsme si vzali time-out, naše nejsilnější sestava pak držela většinu zbývajícího času míč, čehož jsme využili asi dvacet sekund před koncem. Janecký vyslal z pravé strany střelu, kterou domácí brankář dobře neviděl, a bylo rozhodnuto. Řekl bych, že to byl hodně férový, vyrovnaný a nesmírně těžký zápas, který mohl klidně skončit remízou nebo i naší prohrou. Myslím si ovšem, že my jsme šli vítězství trochu víc naproti než soupeř a že jsme si tak rozhodující gól v samotném závěru zasloužili.